UAH
Premium Business
Отзывов: 2
Эксида, ООО
+38 (044) 229-12-24

"Обличчя" сиру

05.12.2010
На думку більшості вітчизняних сироробів, минулі роки були непростими для них. Збереглася тенденція консолідації та поглинання гравців українського сирного ринку. Відбулося придбання Шосткінського молкомбінату французькою групою "Bell", компанія "Молочний альянс" купила Баштанський сирзавод. Додаткові виробничі потужності впровадили на Пирятинському та Золотоніському сирзаводах, а також на Баштанському, Менському, Каневському підприємствах.

Наприкінці 2009 і на початку 2010 року українські споживачі були неприємно здивовані значним подорожчанням твердих сирів у роздрібній торгівлі. Зростання ціни становило близько 30, а іноді й понад 40%. Серед факторів, що вплинули на цю ситуацію,- і дефіцит якісного молока в Україні, і залежність від дорогої імпортної сировини, і вітчизняне законодавство у сфері повернення ПДВ підприємствам. І все ж, незважаючи на проблеми, український ринок сиру і надалі залишається найбільш сприятливим у молочному бізнесі: є внутрішній ринок збуту і активно ведеться зовнішній продаж.

Упаковка для сиру не менш важлива складова, як інгредієнти. Саме упакування допомагає зберігати продукцію та захищає її від шкідливого зовнішнього впливу. Найпопулярнішим видом пакування для сирів є плівки та термоусадні пакети.

Одним зі світових лідерів серед виробників вакуумних, термоусадних пакетів та флоу-паків є ТМ "Bemis" (Великобританія). Уся її продукція сертифікована за стандартами ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 та BRC-IOP.

Щоб забезпечити виробників сирної продукції сучасною, якісною функціональною упаковкою, фахівці компанії створили окремі серії пакетів для сирів із різним рівнем газообміну. Відтак, ТМ "Bemis" пропонує серію бар`єрних пакетів "СВ 51/52", спеціально розроблену для пакування сирів з високим газообміном. У такій упаковці сир захищений від пошкоджень та псування. Багатошарова структура пакета дає змогу вільно видаляти вуглекислий газ, що утворюється при газообміні, та затримує вологу, не даючи їй випаровувати. Серія бар`єрних пакетів "СВ 21/22" призначена для пакування сирів з низьким газообміном. Багатошарова структура пакету не містить сполук хлору. Така продукція має високу ефективність та є надійним бар`єром, що захищає сир від втрати вологи. Це сприяє мінімальним втратам маси та дає змогу уникнути утворенню скоринки.

Пакувальні матеріали ТМ "Bemis" мають тривалий термін зберігання, забезпечують гарну усадку і гарантують міцність швів при запаюванні, а вуглекислий газ можна вільно видаляти крізь структуру пакету. Окрім цього, така упаковка надає виробу привабливого зовнішнього вигляду, адже на неї можна нанести флексографічний друк. Пакети можуть бути як кольорові (червоні, жовті, помаранчові), так і прозорі. Шви можуть бути, за бажанням клієнта, з боків або на дні. Тип запаювання - прямий і дугоподібний шов або кліпсування.

Продукція ТМ "Bemis" повністю сумісна зі всіма видами пакувального обладнання. Термоусадку таких пакетів слід виконувати у термоусадному танку при температурі від 90* до 93*С упродовж 2-5 секунд.

Забезпечення пакувальними матеріалами підприємств-виробників сиру - це один з напрямків діяльності СПД Закрученко Н.А. У асортименті підприємства також наявна продукція ТМ "Bemis". Загалом фірма пропонує пакувальне обладнання та матеріали для різних галузей. Метою роботи підприємства є комплексне забезпечення покупців різноманітним пакувальним устакуванням та витратними матеріалами для різних способів пакування. Важливо, що вся продукція, пропонована компанією, проходить ретельну перевірку за показниками якості та сертифікована в Україні.Наталя Закрученко

Новости

LiveInternet

Описание

Эксида, ООО, Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., "Обличчя" сиру